Kancelaria

 

KANCELARIA ADWOKACKA
W BOLESŁAWCU

ADWOKAT BEATA ADAMCZYK


Szanowni Państwo,

Każdy z Nas boryka się z problemami. Jedne rozwiążemy szybko, inne wymagają czasu i zaangażowania osób trzecich. Pojawia się wówczas natłok myśli – komu mam zaufać, gdzie znajdę dobrego i skutecznego adwokata z Bolesławca, gdzie mam się zgłosić. Kancelaria Adwokacka Adwokat Beaty Adamczyk w Bolesławcu powstała, aby pomagać. Usługi jakie świadczy Kancelaria są na najwyższym poziomie. Adwokat Beata Adamczyk wsłuchuje się w problem i znajduje optymalne – czasem wręcz niestandardowe – jego rozwiązanie. Mecenas Beata Adamczyk zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowymi kieruje się prostymi, ale jak widać, skutecznymi zasadami. Szacunek dla drugiego człowieka, to szacunek dla samego siebie. Na żadną krzywdę nie możemy pozostawać obojętni. To potrzeba pomagania sprawiła, że Adwokat Beata Adamczyk zdecydowała się na studia prawnicze.

Szukasz pomocy? Nie możesz odnaleźć się w gąszczu przepisów? Potrzebujesz porady prawnej, napisania pisma sądowego, a może kompleksowego prowadzenia sprawy przez adwokata z Bolesławca? Wierzymy, że dobrze trafiłeś.
Od 2006 roku Mecenas Adamczyk czynnie działa na rynku prawniczym. Doświadczenie zdobyte podczas pracy jako aplikant adwokacki w Kancelariach Prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa we Wrocławiu, Bolesławcu czy w Jeleniej Górze, Mecenas Beata Adamczyk wykorzystała tworząc swoją indywidualną Kancelarię. Wartości, którymi kieruje się Mecenas Beata Adamczyk, kieruje się Jej cały Zespół. Co wpływa na Nasz sukces? Co Nas wyróżnia spośród innych prawników w Bolesławcu? Naszą skuteczność cechuje doświadczenie, zaangażowanie i „ludzkie” podejście do sprawy. Wiemy, że tylko indywidualne podejście do klienta i jego problemu, daje nam możliwość znalezienia najkorzystniejszego rozwiązania. Zespół Kancelarii - wychodząc naprzeciw potrzebom klientów - działa na terenie Bolesławca, Jeleniej i Bogatyni. Staramy się być jak najbliżej klientów, gdyż z doświadczenia wiemy, że szybkie i racjonalne działanie ma znaczenie.

Nie wyobrażam sobie żeby być kimś innym niż adwokatem i nie mieć możliwości pomagania drugiemu człowiekowi.

Beata Adamczyk

Adwokat Beata Adamczyk od ponad 10 lat zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego i pracowniczego. Doświadczenie jakie posiada Mecenas Beata Adamczyk jest wartością samą w sobie, która w sposób realny przekłada się na ilość prowadzonych spraw w Kancelarii. Wielu z Was już Nam zaufało. To dzięki gronu zadowolonych klientów niejednokrotnie spotykamy się z opinią dobry adwokat w Bolesławcu czy rzetelna i skuteczna Kancelaria Adwokacka. Potrzebna pomoc w sprawie o rozwód, władze rodzicielską, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, alimenty, a może zostałeś właśnie zatrzymany przez Policję? Skontaktuj się z Naszą Kancelarią.